• Kameralı Sohbet Sitesi

    Bizler Ne-Nerede.Eu Olarak, 2009 Yılından Bu Yana, Sitemizi Ziyaret Eden Herkese, Ücretsiz Görüntülü sesli chat, ve Kameralı Sesli Sohbet Hizmetleri Sunuyoruz.

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaHakkımızda ve Görüntülü Sesli Chat Siteleri.
Ne-Nerede sitelerinin, görüntülü ve kameralı sesli sohbet sitelerine hoş geldiniz.
Bir çok kullanıcının bildiği gibi, sesli chat sitelerini, Türkiyeye ilk olarak getiren web sitelerimiz daima sizlerle olmanın sevincini yaşıyor.

Bu alemin krali olan, ve hala kameralı sesli chat alanında, bir marka olan bilinen sayfalarımız, sizlerin sayesinde var olmakta. Bizler elbette nankör değiliz, bunun çok iyi bilinci içerisindeyiz.

Hep bu alemin en büyük kameralı sesli chat sitesi olarak kalırız. Bana inaninki siz olmasaydınız, bizler olmazdık. Bundan dolayı sizlere çok büyük bir, teşekür borçluyuz.
Desteğiniz hep bu şekilde devam ederse, bizler sürekli sizin sayenizde yükselişe geçeriz.

Hakkımızda

Bizler 2001 yılından bu tarafa, online kullanıcılara, görüntülü ve sesli sohbet hizmeti veren siteleriz.
Türkiye çapında henüz sesli ve kameralı sohbet siteleri yokken, insanlar yazılı sohbet sitelerinde chat yaparken, bizler ilk olarak türkiyeye çapında sesli chat siteleri açarak, insanların daha kolay bir biçimde iletişim kurmalarını sağladık.

Bazı web siteleri böyle makale yazarken, kendilerini övmek için bizler ilk sesli siteyiz diye yalan haberler yazarlar.
Bizim yalanla işimiz olmaz. Bunun gerçeklilik payını web arşivi sitelerinde bulmanız mümkün. Araştırmak istiyenler archive.org sitesinden öğrenebilir. Bu web sayfası bütün siteleri kendi bünyesinde arşive alır.
Ne-Nerede Sesli Chat Siteleri Olarak Sizlere İyi Eğlenceler Diliyoruz!
Saygılarımızla : Ne-Nerede Yönetimi