• Kameralı Sohbet Sitesi

    Bizler Ne-Nerede.Eu Olarak, 2009 Yılından Bu Yana, Sitemizi Ziyaret Eden Herkese, Ücretsiz Görüntülü sesli chat, ve Kameralı Sesli Sohbet Hizmetleri Sunuyoruz.

Anasayfa » Sanal Haberleri » Internet Evlilik Siteleri

Internet Evlilik Siteleri

Internet Evlilik SiteleriInternet Evlilik Siteleri ve Görücü Usülü Evlilikler.
Gittikçe modernleşen dünyamızda, artık evliliklerin dijital sanal ortamlarda tanışarak gerçekleştirildiği bir dönemde yaşamaktayız. Bunu bir çok insan yanlışta görse, eskiye nazaren görücü üsülü evliliklerden iyi olduğunu düşünüyorum.

Eskiden insanlar birisinin tavsiyesi üzerine, bir bayanı, yada bir erkeği tavsiye ederek gerçekleştirilen evliliklerin çok sağlıklı olduğu düşüncesinde değilim.

Bir düşünün, hic görmediğiniz bir insan ile kısa bir süre içerisinde bir tavsiye üzerine hayatınızı birleştiriyorsunuz, ve onun ile bir ömür boyu aynı yastığa baş koyuyorsunuz. Bir insan, tanımadığı birisi ile, yada tam aşık olmadan evlendiği birisi ile, bir ömür boyu nasıl beraber olabilir. Bu hatalar nedense hala ülkemizde yapılmaktadır.

Internet Evlilik Siteleri Üzerinde Başlıyan Evlilikler.

Sanal ortamlarında tanışıp, daha sonra evliliklere giden ilişkilerin daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum. Bunun nedeni ise, burada önce tanışıyorsun, belli bir zaman sonra, o insan ile buluşuyorsun, telefonda sürekli görüşmeye çalısıyorsun, eğer kafa yapılarınız birbirinize uyuyorsa bir evliliğe karar veriyorsunuz. Burada tanıştığınız insanlar ile aylarca, hatta yıllarca konuşup, onu tanıma fırsatı elde etme şansına sahip oluyorsunuz. Eğer kafa yapılarınız uyuşmuyorsa, elbette bu beraberliğe son verme şansınız oluyor.

Bu sanal sayfalar üzerinde, görücü usulü ile evlenen bir çok insan ile karşılaştım, ve bir çoğunun farklı arayışlar içerisinde olduğuna kendim şahit oldum. Ona sorduğumda ya evlisin, neden böyle bir arayış içerisine giriyorsun, bu sana yakışırmı, evdeki eşinde bunu yapsa senin için hoş bir durum olurmu?
Aldığımız cevap su olur, görücü usulü ile evlendim, eşimi sevmiyorum. Zamanında yapılan yanlışlıklar, insanlara çok zarar vermekte. Hele bu insanların çocukları var ise, en büyük zararı o çocuklar görmekte.

Aslında benim kişisel görüşüm şu, Ne internet evlilik siteleri üzerinde, nede görücü usulü ile evlenin. Çevrenizde tanıdığınız, ve hoşlandığınız birisi ile iletişim kurup ona açılmaya çalısın. Belki hayatınız çok farklı bir şekilde değişir.
O çevrenizdeki insanın bir çok yönünü tanıma olanağınız olur. Haraketlerini her gün görme şansınız olur. Bu yazdıklarımız sadece kişisel fikir ve düşüncelerdi, amacımız kimseyi etkilemek değildi.

Yorum Yap