• Kameralı Sohbet Sitesi

    Bizler Ne-Nerede.Eu Olarak, 2009 Yılından Bu Yana, Sitemizi Ziyaret Eden Herkese, Ücretsiz Görüntülü sesli chat, ve Kameralı Sesli Sohbet Hizmetleri Sunuyoruz.

Anasayfa » Genel Haberler » Internet iletişim Araçları

Internet iletişim Araçları

Internet iletişim AraçlarıÖyle bir çağda yaşıyoruzki artık internet iletişim aracları sayesinde, bütün dünya ile canlı iletişim kurabiliyoruz. Bir çok program sayesinde dünyanın her ülkesi ile saniyeler içerisinde görüntülü sesli sohbet bağantıları kurmak artık çok kolay.

Bu internet iletişim aracları nelerdir, nasıl kullanılır, hangi programlar ile sağlanır bununla ilgili bilgiler vermek istiyoruz.
Bu iletişim aracları Facebook, WhatsApp, Instagram, Twitter, Skype, Viber, Tango ve sesli sohbet web siteleri gibi araçlardan oluşuyor. Bunlara benzer bir çok internet iletişim aracı buluunmakta, ve bunların hepisi ile internet üzerinden ücretsiz görüşmeler sağlanmakta.

Internet iletişim Araçları ve Kullanımı

Internet iletişim Araçları ve KullanımıBunların içerisinde en büyük olan Facebook 1.59 milyar aktif online kullanıcı sayısına sahiptir.
Facebook üzerinden canlı kameralı görüşmeler, sesli görüşmeler, ve sosyal paylaşımlar yapılmaktadır. Ayreten anlık haber paylaşımları ile bir çok haberleri burada yayınlıyabilirsiniz.

WhatsApp ise ikinci sırada yer alıyor. Akıllı cep telefonları sayesinde anlık mesajlaşma, ve sesli görüşme hizmeti veren WhatsApp, Dünyada tam 900 milyon insana hizmet sunuyor. Akıllı cep telefonları ile internet olan her yerde WhatsApp ile ücretsiz görüşmeler yapabilirsiniz.

Instagram, Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından geliştirilen, ve ilk başta IOS (iPhone-iPad) için hazırlanan, kaliteli filtrelere sahip olan bu araç, daha sonra 2012 yılında Facebook tarafından 1 milyar Dolar karşılığında satın alındı.
Şu anda Instagram aktiv 500 milyon online kullanıcıya sahip durumda. Oldukça popüler olan Instagram, güzel bir fotoğraf paylaşım uygulaması olarak biliniyor.

Twitter, insanların online olarak dünya ile ilgili haberleri, veya kendi düşüncelerini kısa mesajlar ile paylaştığı bir sosyal medya aracıdır. Son yıllarda popülerliği artmış, olan bu araÇ ortalama olarak 320 milyon onlin aktif kullanıcı sayısına sahiptir.

Skype, ses ve görüntü kalitesi ile ön planda olan bu iletişim aracı sayesinde kaliteli sesli ve görüntülü görüşmeler yapılmakta. Ayreten anlık mesajlaşma olarakta kullanılan bu araç, görüntü kalitesinin yüksek olmasından dolayı bir çok televizyon kanalı canlı yayın aracı olarakta kullanmakta. Bilgisayarlar ve akıllı cep telefonları aracılığı ile ücretsiz hizmet sunan Skype, herkes tarafından beğeni ile kullanılan bir internet iletişim aracı olarak bilinmekte.

Viber ile akıllı cep telefonları ve bilgisayarı kullanarak canlı kameralı ve sesli görüşmeler yapabilirsiniz. Ayreten anlık mesajlaşma yapılabilen bu araç oldukça kullanışlı bir iletişim aracıdır.

Tango akıllı cep telefonları ile cevrende veya uzakta olan insanları bulup arkadaşlık kurulabilen, ve sesli, kameralı görüşmeler yapılan bir araçtır. Anlık mesajlaşmalar yapılabilir.

Internet iletişim Araçları arasında yer alan, Görüntülü sesli sohbet siteleri, son yıllarda ülkemizde çok popüler olan bu web siteleri üzerinde dünyanın çesitli ülkelerinde yaşıyan insanlar ile iletişim kurup sesli ve görüntülü görüşmeler sağlıyan web siteleridir. Ücrestsiz olan bu web siteleri üzerinden anlık mesaj gönderme olanağına sahiptir.

Yorum Yap