• Kameralı Sohbet Sitesi

    Bizler Ne-Nerede.Eu Olarak, 2009 Yılından Bu Yana, Sitemizi Ziyaret Eden Herkese, Ücretsiz Görüntülü sesli chat, ve Kameralı Sesli Sohbet Hizmetleri Sunuyoruz.

Anasayfa » Sanal Haberleri » Sanal Aşklar Nerde Başlar

Sanal Aşklar Nerde Başlar

Sanal Aşklar Nerde BaşlarSanal Aşklar Nerde Başlar ve Nasıl Biter.
Günümüzün modern dünyasında, aşkların bile artık sanal üzerinden yaşandığını görmekteyiz.
Bir çok sanatçı bile bu çagda, sanal web sayfaları üzerinden aşk yaşıyor. Bu sanal aşklar ve sevgililerin başladığı web sitelerinden bir tanesi ise, Sesli sohbet web siteleridir.

Onun haricinde en çok sosyal medya paylaşım siteleri, sanal aşklara imza atan web siteleridir. Sosyal medya üzerinden en çok ise Facebook sosyal ağları kullanarak, orada en azında ilk başlangıçta profil resmine bakarak. Eğer hoşlandıysa resimden orada yazışmalar başlar. Tabiki orada bulunan resimler gerçekse.
Eğer o kişiye inandırıcı gelmediyse, web kamerası göndererek bundan emin olmaya çalışır.
Şüphe içerisinde kalmak gayet doğal, neden derseniz bir çok kişi, erkek çıkabiliyor, yada genc bir bayan resmi koyarak, yaşlı birisi çıkabiliyor.

Sanal Aşklar Nerde Başlar, Nerede Biter

Sanal web sayfalarında yaşanan aşklar, sadece bir insanın, kendisini yanlız ve boşlukta olduğunu hissettiğinde başlar. Ne kadar inandırıcı gelmesede, söylenen sözler, inanmak zorunda kalıyorsun. Yeterki bir insanla konuşabileyim, düşünceleri içerisine giriyor insan.
Pek sağlıklı olmuyan bu ilişkiler, zaten geçici olarak yaşanır. Bazı insanlar ise çapkınlık yapmak için sanalı tercih ederler.

Bunların bazıları real hayatta buluşsa bile, genellikle burada başlıyan aşklar çok uzun sürmez. Uzun sürmemesinin bir çok nedeni olur.
Bunların bazılari evli olurlar evde yaşadığı mutsuzluktan dolayı ilişki yaşar. Kimisi nişanlı olur, nişanlısı ile arası bozuk olduğu bir dönemde sanalda aşk yaşar. bazıları ise dul olur, evdeki yanlızlıktan kurtulmak için, dertleşecek birilerini arar, o şekilde umutlara kapılır. Bu aşkların en fazla 2 yıl sürebileceğini düşünüyorum.

Yorum Yap