• Kameralı Sohbet Sitesi

    Bizler Ne-Nerede.Eu Olarak, 2009 Yılından Bu Yana, Sitemizi Ziyaret Eden Herkese, Ücretsiz Görüntülü sesli chat, ve Kameralı Sesli Sohbet Hizmetleri Sunuyoruz.

Anasayfa » Sanal Haberleri » Sanalda Aldatma

Sanalda Aldatma

Sanalda AldatmaSon bir kaç yıl icerisinde çok aşırı rastlanan sanalda aldatma durumlarının olduğu bir süreçte yaşıyoruz. Elbette eskiden bu gibi durumlar söz konusu değildi.
Sanal web sitelerinin çoğalması, ve beraberinde aile içerisinde yaşanan huzursuzluklarıda çoğaltmaya başladı. Bu huzursuzlukların yaşanması, internet web sitelerinde insanların özgürce rahat bir şekilde davranmalarından kaynaklanıyor. Bu çağda teknolojinin bize verdiği olanakları iyiye kullansak, çok güzel olacak ama uyguluyan kim.

Birileri gerçekten içinde art niyet olmasa bile bu sanal ortamdaki bazı kişiler, temiz olan insanları zamanla bozup, yoldan çıkarttabliyor.

Aslında bu ülkemizde çok yaygın olan bir durum. Avrupa ülkelerinde bu gibi durumlar var ama, Türkiyeye nazaren çok az denilecek kadar.

Sanalda Aldatma Nerelerde Olur

Sanalda Aldatma Nerelerde Olur.

Sanalda Aldatma Nerelerde Olur? Sanalda bir bayan kocasını, yada bir erkek karısını sosyal medya web sitelerinde rahat bir şekilde gerçekleştirebiliyor.
Sosyal medya siteleri dışında, eskiden yazılı chat sitelerinde, şimdi ise kameralı sesli sohbet web sitelerinde bunu gerçekleştirmek mümkün.
Son yıllarda akıllı telefonların çıkması ile birlikte, Tango, Viber, Whatsapp ve buna benzer programlar aracılığı ile eşlerini rahat bir şekilde aldatabiliyor. Bunun yanısıra, eskiden Msn messenger vardı, şimdi ise Skype üzerinden aldatmalar gerçekleşebilyior.

Değerli insanlar eşinize ne kadar güvenirseniz güvenin, bu gibi durumlarla karşılasabilirsiniz. Eşleriniz çok temiz, ve dürüst olabilir, ama ne yazıkkı bazı profi çapkınlar iyi niyetli olan insanları rahatlıkla yoldan çıkartabiliyor.

Elbette eşlerimize güvenerek evlilikler yapıyoruz, insan güvenmediği birisi ile asla evlilik yapmaz. Bizler insanoğluyuz, mutlaka hepimizin bir püf noktası, zayıf yönü vardır, bu profi çapkınlar o püf noktaları yakalıyıp yapıyor zaten, yoksa eşlerimizin kötü olduğundan kaynaklanmıor.

Sanalda Aldatma Son Vermek

Bizler canımız sıkıldığında biraz zaman geçsin diye sanal web sitelerinde gezinti yapmaktayız. Bunu yaparken sınırlı bir şekilde yapmamız gerekiyor. Eğer bir yerden zarar geleceğini tahmin ediyorsan direkmen o web sitesinden çıkmanız gerekiyor. Bilgisayarı kapattığınızda o ortamda bulunan insanları mutlaka unutmanız gerekiyor. Boş zamanlarınızda eşleriniz ile ilgilenin. Çocuklarınız ile ilgilenin. Eşiniz ile dışarı çıkın, bir misafirliğe gidin. Eğer eşleriniz ile ilgilenirseniz, eşiniz sanal ortama girmeye fırsatı olmaz ve huzurlu bir yuvanız olur.

Kısacası burada aldatan insanlar, dışardaki pirince gideyim derken evdeki bulgurdan olduklarının, farkında değiller. Zamanla her ikisinide kaybedebiliyorlar.

Yorum Yap