• Kameralı Sohbet Sitesi

    Bizler Ne-Nerede.Eu Olarak, 2009 Yılından Bu Yana, Sitemizi Ziyaret Eden Herkese, Ücretsiz Görüntülü sesli chat, ve Kameralı Sesli Sohbet Hizmetleri Sunuyoruz.

Anasayfa » Sesli Chat Sitesi

Sesli Chat Sitesi

Sesli Chat SitesiSanirim eskiler çok iyi bilirler, burası sesli chat sitesi olduğunu.
Bazıları tarafından ne kadar bu gibi siteleri, çöp çatan sitesi gibi görülsede, buraya giriş yapan bir çok insan, boş zamanlarını burada değerlendirmek için geliyor.
Elbette bunun bir çok nedeni var. Bir çok insan, boş zamanlarında dışarı çıktığı zaman, cebinde bulunan paranın bir kısmını harcayıp, öyle eve dönüş yapıyor. Ama buraya takıldığı zaman, bakıyor burada hoş insanlar var, sohbet ortamı var, burada zaman geçirebiliyor, o şekilde buraya takılıp kalıyor, ve dışarıda harcadığı para ise cebinde kalıyor.

Eskiden, sesli sohbet odalarımıza giriş yapan, bagog nicki kullanan bir kardeşim vardı. Bana şunu söylerdi, DERDO ben önceleri dışarı çıktığımda, cebimdeki paranın hepsini harcayıp, o şekil eve geliyordum. Şimdi ise buraya takılarak, hiç para harcamıyorum.

Sesli Chat Sitesi Nedir.

Sesli chat siteleri, online web sitelerinde, Activex denetim sistemi ile çalısan bir sohbet programıdır. Dünyanın çesitli ülkelerinden, Aynı web sayfasına giriş yaparak, farklı ülkelerde bulunan insanları, aynı platform altında, sohbet etmelerini sağlamaktadır.

Ücretsiz olarak bütün insanlara sunulan bu program, speakychat programcıları tarafından geliştirilmiştir. Sizler fatklı Ip adreslerinden bağlanti yaparak, tek bir Ip adresi üzerinde bir araya geliyorsunuz.

Web üzerinde iletişim kurduğunuz bu sistem, ses kalitesi olarak, telefonların ses kalitesinden daha iyi ses gönderebiliyor ve daha kaliteli ses alabiliyor. Ayreten bu sistem aracılığı ile canlı kameralarla, görüntülü görüşmeler yapılabiliyor.

Aynı web sitesi üzerinde, iletişim sağlıyan bu gibi sitelere, Sesli Chat Sitesi denir.