• Kameralı Sohbet Sitesi

    Bizler Ne-Nerede.Eu Olarak, 2009 Yılından Bu Yana, Sitemizi Ziyaret Eden Herkese, Ücretsiz Görüntülü sesli chat, ve Kameralı Sesli Sohbet Hizmetleri Sunuyoruz.

Anasayfa » Sohbet Haberleri » Sohbet Sitelerinde Tarayıcı Sorunları

Sohbet Sitelerinde Tarayıcı Sorunları

Sohbet Sitelerinde Tarayıcı SorunlarıMerhaba değerli sesli chat kullanıcıları, Sohbet Sitelerinde Tarayıcı Sorunları Nelerdir.
Sizler bu gibi sitelere giriş yaptığınızda, en çok karşılaştığınız sorunlardan bir tanesi olan, Internet tarayıcıları hakkında sizleri bilgilendirmek istedik. Bir çoğunuzun bildiği gibi, kameralı sohbet sitelerinin bir coğu activex denetimi ile çalışmakta. Eğer sizin giriş yaptığınız internet tarayıcısı activex denetimini desteklemiyorsa, sohbet odalarına giriş yapmanız imkansız olacaktır.

Şimdi sizlere bu tarayıcılardan bahs edeceğim, belki sizler ya tarayıcıdır, internete giriyorum ya neden olmuyor, düşüncesi içerisinde olabilirsiniz. Ama bu iş bildiğiniz gibi değil. Bazı internet tarayıcılarında activex desteği yoktur.

Eğer görüntülü sesli chat sitesine giriş yapmak istiyorsanız, sizlere tavsiye edebileceğim, ve sorunsuz giriş yapabileceğiniz 3 tane internet tarayıcısı ismi yazacağım.
1- Internet Explorer 32 Bit tarayıcısı ile sorun yaşamadan giriş yapabiliyor.
2- Mozilla Firefox internet tarayıcısı ile, ilk önce activex denetimini yükleyip, sorunsuz giriş yapabilirsiniz.
3- Opera, buda Mozilla Firefox gibi ilk başta axtivex denetimini yüklemeniz gerekiyor, daha sonra odalara giriş yapma imkanı sağlıyor.

Bu verdiğim 3 internet tarayıcısı ile sorun yaşamadan sesli sohbet web sitelerine giriş yapabilirsiniz.

Sohbet Sitelerinde Tarayıcı Sorunları

Simdi burayı dikkatlice okumanız gerekiyor. Ilk başta kullandığınız işletim sistemi windows olması gerekiyor. Tablet bilgisayarlar veya mobil cep telefonlarında bulunan hiç bir tarayıcı Sesli chat activex denetimini desteklemiyor.

Windows işletim sisteminde kullandığınız 2 tarayıcıdan bahs etmek istiyorum, bu 2 tarayıcı ile sesli sohbet web sitelerine giriş yapılamıyor.
1- Google Chrome internet tarayıcısı activex denetimini desteklemediğinden dolayı giriş yapmanız imkansız.
2- Internet Explorer 64 bit tarayıcısı ise yine aynı şekilde, activex desteği bulunmuyor.

Yorum Yap