• Kameralı Sohbet Sitesi

    Bizler Ne-Nerede.Eu Olarak, 2009 Yılından Bu Yana, Sitemizi Ziyaret Eden Herkese, Ücretsiz Görüntülü sesli chat, ve Kameralı Sesli Sohbet Hizmetleri Sunuyoruz.

Anasayfa » Sohbet Haberleri » Speakychat Paneli ve Tasarım

Speakychat Paneli ve Tasarım

Speakychat Paneli ve TasarımSpeakychat Paneli ve Tasarım, Sesli Chat Hizmetleri.
Bizler hiç bir panelciye baglı kalmadan, bütün tasarımlarımızı kendimiz dizayn etmekteyiz. Bütün grafikleri, ansayfa temasını, sesli chat panelini, ve yazılımları kendimiz yazmaktayız.

En son php ve ajax ile yazdıgımız Gold Star kameralı sesli sohbet paneli, bütün sesli sitelerin, hayal ettiği bir tasarım olduğunu öğrendik. Elbette bizler kendi yazılımlarımızı kimse ile paylaşmıyoruz. Sadece kendi web sitelerimizde kullanmaktayız.

Kendi yazılımlarımızı eğer farklı siteler ile paylaşırsak, bunun bütün siteler tarafından kullanıllacağını çok iyi bildiğimiz için kimseye vermiyoruz.
Üzülerek söyleyimki bizim ülkemizde tasarim konusunda bir çok emek hırsızı olduğunu, çok iyi biliyoruz.

Bizim yazılım ve tasarımlarımızı farklı sizteler kullanabilir, bu ancak, sadece bizim serverlerimiz içerisinde sağlanarak yapılır.

Sesli Chat Speakychat Paneli ve Tasarım

Gold Star Speakychat paneli, 2016 yazılımı olup, ve Ajax ile birlikte kodlama yapılmıştır. Bu panel içerisinde resim ve grafik kullanılmıyor. Bir çogunuz çok iyi biliyorsunuzki, bir web sitesinde aşırı grafik kullanılıyorsa, o web sayfasının performansını, asırı şekilde düşürür, ve yavaş açılır. Bizler o yüzden resim kullanmadık, ve su anda çok hızlı bir performans sağlyıor.

Tasarım konusunda bizim belli ilkelerimiz var.
Bizler hiç kimseye bağımlı çalısmayız, Sesli Sohbet yönetim paneli tamamen bize ait olup, hiç bir panelci ile bağlantı içerisinde olmayız.
Biz hiç bir web sitesinden grafik, ve içerik saglamayız. Emek hırsızlığına karşıyız.
Bütün tasarımları kendimiz üretir, kendimiz yazar, bütün grafikleri bizler hazırlarız. Içerik konusunda, kendimiz üretir ve bütün içeriği kendimiz yazarız.

Ne-nerede siteleri, farklı sitelerin yazdıkları yazıları, yada sloganları asla kullanmayız. Bizler emekçi insanlarız, web sitemize emekçi insanlardan yeri geldiğinde, takıldığımız yerlerde, bu insanlardan yardım isteriz.

Her şeyden önce, biz dünya web siteleri, kanun ve kurallarına uymak için hasasiyet göstermekteyiz. Google gibi büyük arama motorlarının belirledikleri bir çok kuralı sağlamaya çalışıyor, ve onların istekleri doğrultusunda web sitemizi düzenliyoruz.
Google mühendisi Matt Cutts, bu emek hırsızllarına karşı çok büyük önlemler almış durumda. Her hangi bir içerik alındığında, ve grafiklere kadar google botları bunları tespit edip, belli bir süre sonra spam siteleri arasına koymakta.

Bütün web sitelerimiz, Speakychat Paneli ve Tasarım Mobil uyumludur.

Yorum Yap